KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15989227

nr 1598 9227

Berndt Wennström

(f. 1945), Sverige

Teckning, Signerad, "Utan Spaning ingen aning". Bildmått: 20x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x28 cm

Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 19 februari 2024
kl 19:42:38

Berndt Wennström

Läs mer om Berndt Wennström